درباره ما

شرکت آروین پژوهان نور در قالب هلدینگی فعال در حوزه سلامت، در سال 1385 با بهره گیری از توانمندی های اعضای هئیت علمی دانشگاه ،متخصصین نخبه و کارشناسان مجرب و متعهد در دو حوزه تجهیزات آزمایشگاهی ، صنایع واکسن و داروسازی و اخیراً تولید کیت های تشخیص سریع آزمایشگاهی تاسیس گردید. ماموریت این هلدینگ تامین کیت ها و تجهیزات مورد نیاز آزمایشگاه ها و مراکز بیمارستانی درکشور، تامین ماشین الات خطوط تولید دارو و واکسن از کمپانی های معتبر اروپایی و امریکایی ، اسیایی و انتقال تکنولوژی ساخت فراورده های دارویی و بیولوژیکی و واکسن میباشد.

کاتالوگ هلدینگ آروین پژوهان نور دریافت کاتالوگ هلدینگ آروین پژوهان نور
شركت دانش بنيان آروين زيست سلامت در راستاي پاسخگويي به نياز كشور در حوزه سلامت و محصولات بيوتكنولوژيكي با همت تعدادي از اعضاي هيئت علمي مراكز دانشگاهي و تحقيقاتي، فعاليت خود را در زير مجموعه هلدينگ تحقيقاتي، توليدي و بازرگاني آروين پژوهان نور از سال 1395 آغاز کرد. این مجموعه تلاش دارد که فعالیت خود را در زمينه تحقيق، توسعه و توليد كيت‌هاي تشخيص طبي انساني همچون كيت‌هاي تشخيص سريع (رپيد تست) و الايزا گسترش دهد.
شرکت آروین پژوهان نور در حوزه آزمایشگاهی و در زمینه تجهیزات تشخیصی (IVD) در زمره برترین شرکت های وارد کننده کشور محسوب می گردد.تامین کیت ها و تجهیزات مورد نیاز آزمایشگاه ها و مراکز بیمارستانی درکشور با نمایندگی انحصاری شرکت های بزرگی نظیر Sysmex, Hyphen BioMed, Siemens در حوزه انعقادی و Mikrogen در حوزه کیت های تاییدی عفونی و iSED Alcor در حوزه هماتولوژی و کیت های کنترل کیفی شرکت Oneworld accuracy می باشد.
شرکت آروین پژوهان نور درحوزه ارائه ماشین آلات و راه اندازی خطوط تولید دارویی و واکسن علاوه بر انتقال تکنولوژی ساخت فراورده های دارویی و بیولوژیکی و واکسن به عنوان نماینده رسمی و انحصاری چندین کمپانی بزرگ آمریکایی، اروپایی و چینی با استفاده از آخرین فناوری ها و تکنولوژی های روز دنیا و نیز برگرفته از استانداردهای cGMP اروپا و FDA آمریکا آمادگی خود را به منظور تأمین ماشین آلات و اجرای پروژه ها اعلام می نماید

ریاست هلدینگ

دکتر حسن مروتی

ریاست هلدینگ و رئیس هیئت مدیره آروین پژوهان نور

مجوز ها