درباره ما

شرکت آروین پژوهان نور در قالب هلدینگی فعال در حوزه سلامت، در سال 1385 با بهره گیری از توانمندی های اعضای هئیت علمی دانشگاه ،متخصصین نخبه و کارشناسان مجرب و متعهد در دو حوزه تجهیزات آزمایشگاهی ، صنایع واکسن و داروسازی و اخیراً تولید کیت های تشخیص سریع آزمایشگاهی تاسیس گردید. ماموریت این هلدینگ تامین کیت ها و تجهیزات مورد نیاز آزمایشگاه ها و مراکز بیمارستانی درکشور، تامین ماشین الات خطوط تولید دارو و واکسن از کمپانی های معتبر اروپایی و امریکایی ، اسیایی و انتقال تکنولوژی ساخت فراورده های دارویی و بیولوژیکی و واکسن میباشد.

شركت دانش بنيان آروين زيست سلامت در راستاي پاسخگويي به نياز كشور در حوزه سلامت و محصولات بيوتكنولوژيكي با همت تعدادي از اعضاي هيئت علمي مراكز دانشگاهي و تحقيقاتي، فعاليت خود را در زير مجموعه هلدينگ تحقيقاتي، توليدي و بازرگاني آروين پژوهان نور از سال 1395 آغاز کرد. این مجموعه تلاش دارد که فعالیت خود را در زمينه تحقيق، توسعه و توليد كيت‌هاي تشخيص طبي انساني همچون كيت‌هاي تشخيص سريع (رپيد تست) و الايزا گسترش دهد.
شرکت آروین پژوهان نور در حوزه آزمایشگاهی و در زمینه تجهیزات تشخیصی (IVD) در زمره برترین شرکت های وارد کننده کشور محسوب می گردد.تامین کیت ها و تجهیزات مورد نیاز آزمایشگاه ها و مراکز بیمارستانی درکشور با نمایندگی انحصاری شرکت های بزرگی نظیر Sysmex, Hyphen BioMed, Siemens در حوزه انعقادی و Mikrogen در حوزه کیت های تاییدی عفونی و iSED Alcor در حوزه هماتولوژی و کیت های کنترل کیفی شرکت Oneworld accuracy می باشد.
شرکت آروین پژوهان نور درحوزه ارائه ماشین آلات و راه اندازی خطوط تولید دارویی و واکسن علاوه بر انتقال تکنولوژی ساخت فراورده های دارویی و بیولوژیکی و واکسن به عنوان نماینده رسمی و انحصاری چندین کمپانی بزرگ آمریکایی، اروپایی و چینی با استفاده از آخرین فناوری ها و تکنولوژی های روز دنیا و نیز برگرفته از استانداردهای cGMP اروپا و FDA آمریکا آمادگی خود را به منظور تأمین ماشین آلات و اجرای پروژه ها اعلام می نماید

اعضای هیات مدیره

دکتر حسن مروتی

رئیس هیئت مدیره آروین پژوهان نور

حاج اسماعیل مروتی

نائب رئیس هیئت مدیره آروین پژوهان نور

دکتر محمد حسین مروتی

مدیر عامل و عضو هیئت مدیره آروین پژوهان نور

مدیران

مهندس امیر رحمتی

قائم مقام مدیر عامل

شهرام پیری صدیق

مدیر مارکتینگ و تبلیغات

فرزاد حشمتی

مدیر مالی و اداری

دکتر آنیتا احمدی

مدیر تولید و مسئول فنی

ندا کاشی

مدیر فروش بخش آزمایشگاهی

سعید حبیبی نیا

مدیر فروش بخش دارویی

مجوز ها